Jak to funguje?

Doba dodání poukazů:

  • Dárkové poukazy posíláme elektronicky. Jejich platnost je celý 1 rok. Zaplatit můžete pohodlně kartou, převodem nebo hotově u nás na farmě. V nabídce máme vedle poukazů i výrobky, které sami vyrábíme. Tyto produkty jsou momentálně pouze k osobnímu odběru, možnost zaslání pro ty vzdálenější připravujeme. Těšíme se na vaší návštěvu a děkujeme za nákup. Veškerá platba i přeprava je ZDARMA.

Záruky a reklamace:

  • Potřebujete řešit problém se zakoupeným produktem nebo nejste spokojení s našimi službami? Neváhejte se na nás obrátit. Veškeré kontakty najdete ZDE a shrnutí veškerých podmínek prodeje i nákupu ZDE. Zajímá nás váš názor, jedině tak se můžeme zlepšovat.

Všeobecné podmínky pro členy spolku:

  • Spolek farmáře Otakara, to je úžasná komunita lidí, co bez přírody neumí žít. V jádru spolku stojíme přímo my, farmáři a lidé z farem. Věříme v zemědělské tradice, vážíme si zvířat, o která se staráme, a která se starají o nás. Zkrátka jsme pyšní na svou práci. Spoluprací a sdílením znalostí v rámci spolku, i mimo něj chceme pomoci nejen naší, ale i dalším farmám, řemeslům, manufakturám a celé české malovýrobě posouvat se dál. Členem spolku se tedy můžete stát i Vy nebo kdokoliv z Vašeho okolí. Společně s námi a dalšími fanoušky přírody, zemědělství a Českého ráje pak můžete sdílet prospěšnou myšlenku a užívat všech výhod a zařízení, které nabízí naše apartmány a farma. Pouze jako členové spolku se tedy můžete volně pohybovat po naší farmě, užívat si času a akcí na Samotoči a zapojit se do spolkového prodej našich bioproduktů na Tržišti i mimo něj a mnoho dalšího. S členstvím nevznikají žádné povinnosti a můžete jej kdykoliv bez sankcí ukončit. Nemusíte se tedy ničeho bát, zapsat se do Spolku můžete přímo tady a teď. Pokud k nám třeba jedete s přáteli, tak stačí, aby byl členem spolku jeden z Vás, a všichni ostatní už se takříkajíc vezou s ním.

Tak se připojte k nám a sejdeme se na Samotoči.

VÍCE