Otakar peče | Dopekový chléb (6ks)

3 hodnocení
275 Kč / balení 415 Kč / balení od 275 Kč / balení
Skladem Vyprodáno Zvolte variantu
Počet chlebů
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dopekový řemeslný chléb (zrající chléb) je speciálně připravený chléb, který není zamražený, ani nijak chemicky ošetřený a vydrží vám doma až 6 dní po doručení. Můžete ho skladovat v běžných podmínkách jako ostatní pečivo a můžete si ho dopéct kdykoli doma v běžné pečící troubě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O co se jedná?

Dopekový chléb (zrající chléb) je speciálně připravený chléb, který není zamražený, ani nijak chemicky ošetřený a vydrží vám doma až 6 dní po doručení. Můžete ho skladovat v běžných podmínkách jako ostatní pečivo a můžete si ho dopéct kdykoli doma v běžné pečící troubě.

Návod na dopečení.

Chleba pečte v troubě (můžete na program horký vzduch) na 230°C po dobu 11-13 minut až do kaštanové barvy. Po dopečení chléb potřete vlažnou slanou vodou a nechte chléb volně vydýchat. Doporučení: Po zhruba 7. minutě pečení postříkejte chléb vodou (rozprašovačem), nebo zapněte funkci pečení s párou na dobu 1 minuty.

Doručení a expirace:

Odesílání probíhá jedenkrát týdně - konkrétně každé úterý a to z toho důvodu, aby jsme měli jistotu, že chleba k Vám dorazí ve středu (nejpozději ve čtvrtek) a budete ho moci až do dalšího úterý dopékat. Objednávku musíte provést nejpozději do neděle, aby Vám byl balíček v úterý odeslán.